WedNR Datum Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats
21773 24-11-2018 18:30 Standaard It Fean/Boelenslaan 1 WWC 1 Surventohal SURHUISTERVEEN
27155 24-11-2018 17:20 Reserve It Fean/Boelenslaan 2 WWC 2 Surventohal SURHUISTERVEEN
47303 24-11-2018 16:10 Reserve It Fean/Boelenslaan 3 OKO/BIES 4 Surventohal SURHUISTERVEEN
29053 24-11-2018 15:00 A-jeugd It Fean/Boelenslaan A1 OKO/BIES A1 Surventohal SURHUISTERVEEN
41869 24-11-2018 14:00 B-jeugd It Fean/Boelenslaan B1 Pallas '08 B1 Surventohal SURHUISTERVEEN
41839 24-11-2018 12:00 B-jeugd It Fean/Boelenslaan B2 De Pein B1 Surventohal SURHUISTERVEEN
37936 24-11-2018 11:00 C-jeugd It Fean/Boelenslaan C1 OKO/BIES C1 Surventohal SURHUISTERVEEN
37251 24-11-2018 13:00 D-jeugd It Fean/Boelenslaan D2 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D3 Surventohal SURHUISTERVEEN
34161 24-11-2018 14:05 D4-jeugd MN en W D1 It Fean/Boelenslaan D3 It Gryn STIENS
29480 24-11-2018 16:10 E-jeugd Noordenveld E1 Boelenslaan E1 De Hullen RODEN
29503 24-11-2018 10:00 E-jeugd Rodenburg E1 Boelenslaan E2 Rodenburghal LEEK
30937 24-11-2018 9:00 E-jeugd Kinea E1 It Fean E1 Hoekstra hal HEERENVEEN
48245 24-11-2018 10:00 E-jeugd It Fean E2 Oerterp/VKC E2 Surventohal SURHUISTERVEEN
28594 24-11-2018 10:00 F-jeugd It Fean F1 WWMD F1 Surventohal SURHUISTERVEEN
---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ----
WedNR Datum Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats
21486 1-12-2018 20:30 Standaard NQL 1 It Fean/Boelenslaan 1 Heechfinne FERWERT
27173 1-12-2018 16:40 Reserve DWA/Argo 3 It Fean/Boelenslaan 2 Ripperdahal WINSUM GN
47343 1-12-2018 15:25 Reserve DWA/Argo 4 It Fean/Boelenslaan 3 Ripperdahal WINSUM GN
30993 1-12-2018 16:20 A-jeugd De Wâlden A1 It Fean/Boelenslaan A1 De Hege Walden OENTSJERK
40796 1-12-2018 15:00 B-jeugd LDODK/Rinsma Modeplein B2 It Fean/Boelenslaan B1 Kortezwaag GORREDIJK
42936 1-12-2018 13:10 B-jeugd De Pein B1 It Fean/Boelenslaan B2 Dûnoard HOUTIGEHAGE
38310 1-12-2018 12:00 C-jeugd De Wâlden C2 It Fean/Boelenslaan C1 De Hege Walden OENTSJERK
40174 1-12-2018 10:15 C-jeugd Noordenveld C1 It Fean/Boelenslaan C2 De Hullen RODEN
37313 1-12-2018 15:00 D-jeugd Westergo D1 It Fean/Boelenslaan D1 De Middelzee BOLSWARD
31564 1-12-2018 9:30 E-jeugd Boelenslaan E1 Kinea E1 Gymzaal Boelenslaan BOELENSLAAN
31563 1-12-2018 10:30 E-jeugd Boelenslaan E2 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E5 Gymzaal Boelenslaan BOELENSLAAN
34080 1-12-2018 13:00 D4-jeugd ODIS D1 It Fean/Boelenslaan D3 Boekhorst OOSTERWOLDE FR
30140 1-12-2018 9:00 E-jeugd It Fean E1 Noordenveld E1 Surventohal SURHUISTERVEEN
33503 1-12-2018 11:00 E-jeugd Flamingo's E3 It Fean E2 De Houtmoune BUITENPOST
---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ----
WedNR Datum Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats
21776 8-12-2018 18:50 Standaard It Fean/Boelenslaan 1 DIO 1 Surventohal SURHUISTERVEEN
26547 8-12-2018 17:40 Reserve It Fean/Boelenslaan 2 TFS/De Pein 3 Surventohal SURHUISTERVEEN
45703 8-12-2018 16:30 Reserve It Fean/Boelenslaan 3 HHV 4 Surventohal SURHUISTERVEEN
28632 8-12-2018 15:20 A-jeugd It Fean/Boelenslaan A1 Leeuwarden/Wëz W. en Fluch A1 Surventohal SURHUISTERVEEN
41129 8-12-2018 13:00 B-jeugd De Wâlden B1 It Fean/Boelenslaan B1 De Hege Walden OENTSJERK
41120 8-12-2018 12:00 B-jeugd Wêz Handich/DOW B1 It Fean/Boelenslaan B2 Dûnoard HOUTIGEHAGE
38330 8-12-2018 12:00 C-jeugd It Fean/Boelenslaan C2 DIO C1 Surventohal SURHUISTERVEEN
35277 8-12-2018 10:00 D-jeugd It Fean/Boelenslaan D1 Lintjo D2 Surventohal SURHUISTERVEEN
35267 8-12-2018 11:00 D-jeugd It Fean/Boelenslaan D2 Oerterp/VKC D1 Surventohal SURHUISTERVEEN
34413 8-12-2018 10:00 D4-jeugd DTG D2 It Fean/Boelenslaan D3 De Trime BALK
32948 8-12-2018 9:30 E-jeugd Boelenslaan E1 Heerenveen E1 Gymzaal Boelenslaan BOELENSLAAN
32947 8-12-2018 10:30 E-jeugd Boelenslaan E2 DOW E1 Gymzaal Boelenslaan BOELENSLAAN
30171 8-12-2018 9:00 E-jeugd It Fean E2 DIO E1 Surventohal SURHUISTERVEEN
26971 8-12-2018 9:00 F-jeugd It Fean F1 De Granaet F1 Surventohal SURHUISTERVEEN
---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ----
WedNR Datum Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats
19914 15-12-2018 20:15 Standaard VZK/Donkerbroek 1 It Fean/Boelenslaan 1 De Bongerd HAULERWIJK
27101 15-12-2018 19:00 Reserve VZK/Donkerbroek 2 It Fean/Boelenslaan 2 De Bongerd HAULERWIJK
47139 15-12-2018 20:00 Reserve Thrianta 3 It Fean/Boelenslaan 3 Activum HOOGEVEEN
29004 15-12-2018 17:40 A-jeugd De Granaet A1 It Fean/Boelenslaan A1 Tolhuispark (zaal) DOKKUM
41911 15-12-2018 12:30 B-jeugd It Fean/Boelenslaan B1 Wêz Warber en Fluch B1 Surventohal SURHUISTERVEEN
41320 15-12-2018 11:30 B-jeugd It Fean/Boelenslaan B2 Wêz Handich/DOW B1 Surventohal SURHUISTERVEEN
39921 15-12-2018 10:30 C-jeugd It Fean/Boelenslaan C1 Wordt Kwiek C1 Surventohal SURHUISTERVEEN
39944 15-12-2018 11:00 C-jeugd Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) C1 It Fean/Boelenslaan C2 Rodenburghal LEEK
37019 15-12-2018 10:30 D-jeugd Udiros D1 It Fean/Boelenslaan D1 Sporthal Nieuwehorne NIEUWEHORNE
34269 15-12-2018 9:30 D4-jeugd It Fean/Boelenslaan D3 MN en W D1 Surventohal SURHUISTERVEEN
29056 15-12-2018 9:30 E-jeugd It Fean E1 Boelenslaan E1 Surventohal SURHUISTERVEEN
50649 15-12-2018 12:30 E-jeugd De Granaet E3 Boelenslaan E2 Tolhuispark (zaal) DOKKUM
29056 15-12-2018 9:30 E-jeugd It Fean E1 Boelenslaan E1 Surventohal SURHUISTERVEEN
33056 15-12-2018 10:00 E-jeugd Sparta (Ze) E1 It Fean E2 Rodenburghal LEEK
28402 15-12-2018 9:00 F-jeugd Sparta (Ze) F1 It Fean F1 Rodenburghal LEEK
---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ----
WedNR Datum Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats
47889 22-12-2018 13:15 C-jeugd De Lauwers C1 It Fean/Boelenslaan C1 Van der Bijhal KOLLUM
37080 22-12-2018 14:30 D-jeugd Invicta D1 It Fean/Boelenslaan D2 Van der Bijhal KOLLUM
34204 22-12-2018 9:00 D4-jeugd TFS D1 It Fean/Boelenslaan D3 Dûnoard HOUTIGEHAGE
---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ----
WedNR Datum Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats
20110 12-1-2019 19:20 Standaard TFS 1 It Fean/Boelenslaan 1 Dûnoard HOUTIGEHAGE
26574 12-1-2019 14:30 Reserve Emmeloord 2 It Fean/Boelenslaan 2 Bosbadhal EMMELOORD
45787 12-1-2019 12:00 Reserve Roda '70 1 It Fean/Boelenslaan 3 Brede school Noord DELFZIJL
28649 12-1-2019 14:10 A-jeugd DTS (S) A1 It Fean/Boelenslaan A1 Surventohal SURHUISTERVEEN
41206 12-1-2019 15:50 B-jeugd OKO/BIES B2 It Fean/Boelenslaan B1 De Veste OPENDE
41216 12-1-2019 17:30 B-jeugd Invicta/Frigro B1 It Fean/Boelenslaan B2 Van der Bijhal KOLLUM
39518 12-1-2019 13:50 C-jeugd OKO/BIES C1 It Fean/Boelenslaan C1 De Veste OPENDE
38410 12-1-2019 13:30 C-jeugd De Granaet C2 It Fean/Boelenslaan C2 Tolhuispark (zaal) DOKKUM
35324 12-1-2019 10:00 D-jeugd DTS (S) D2 It Fean/Boelenslaan D1 Surventohal SURHUISTERVEEN
34099 12-1-2019 10:00 D4-jeugd It Fean/Boelenslaan D3 Olympia (T) D1 Surventohal SURHUISTERVEEN
30351 12-1-2019 9:30 E-jeugd Boelenslaan E1 SCO E1 Gymzaal Boelenslaan BOELENSLAAN
30350 12-1-2019 10:30 E-jeugd Boelenslaan E2 TFS E1 Gymzaal Boelenslaan BOELENSLAAN
30327 12-1-2019 9:00 E-jeugd It Fean E1 De Wâlden E1 Surventohal SURHUISTERVEEN
30309 12-1-2019 14:30 E-jeugd Wordt Kwiek E3 It Fean E2 MFC De Kompenije JUBBEGA
27028 12-1-2019 11:00 F-jeugd DTL F1 It Fean F1 De Ynset HOLWERD
---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ----
WedNR Datum Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats
21775 19-1-2019 18:30 Standaard It Fean/Boelenslaan 1 Thrianta 1 Surventohal SURHUISTERVEEN
26717 19-1-2019 17:20 Reserve It Fean/Boelenslaan 2 Thrianta 2 Surventohal SURHUISTERVEEN
46162 19-1-2019 16:10 Reserve It Fean/Boelenslaan 3 Harkema 3 Surventohal SURHUISTERVEEN
28751 19-1-2019 15:00 A-jeugd It Fean/Boelenslaan A1 Pallas '08 A1 Surventohal SURHUISTERVEEN
40479 19-1-2019 14:00 B-jeugd It Fean/Boelenslaan B2 Flamingo's B2 Surventohal SURHUISTERVEEN
39047 19-1-2019 13:00 C-jeugd It Fean/Boelenslaan C1 De Granaet C1 Surventohal SURHUISTERVEEN
38843 19-1-2019 12:00 C-jeugd It Fean/Boelenslaan C2 Harkema C1 Surventohal SURHUISTERVEEN
35829 19-1-2019 10:00 D-jeugd It Fean/Boelenslaan D1 Harkema D1 Surventohal SURHUISTERVEEN
35819 19-1-2019 11:00 D-jeugd It Fean/Boelenslaan D2 Harkema D2 Surventohal SURHUISTERVEEN
34053 19-1-2019 14:30 D4-jeugd Wordt Kwiek D3 It Fean/Boelenslaan D3 MFC De Kompenije JUBBEGA
33592 19-1-2019 12:00 E-jeugd Flamingo's E2 Boelenslaan E2 De Houtmoune BUITENPOST
29763 19-1-2019 9:00 E-jeugd Heerenveen E1 It Fean E1 Hoekstra hal HEERENVEEN
50199 19-1-2019 9:00 E-jeugd It Fean E2 De Pein E2 Surventohal SURHUISTERVEEN
27437 19-1-2019 9:00 F-jeugd It Fean F1 De Wâlden F1 Surventohal SURHUISTERVEEN
---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ----
WedNR Datum Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats
22003 26-1-2019 18:50 Standaard Stadskanaal '74 1 It Fean/Boelenslaan 1 De Spont STADSKANAAL
28030 26-1-2019 13:15 Reserve Drachten/Van der Wiel 5 It Fean/Boelenslaan 2 SNIJ Noord Hal DRACHTEN
47178 26-1-2019 19:35 Reserve ODIS 1 It Fean/Boelenslaan 3 Boekhorst OOSTERWOLDE FR
29022 26-1-2019 14:45 A-jeugd CSL A1 It Fean/Boelenslaan A1 It Gryn STIENS
42042 26-1-2019 14:00 B-jeugd Lintjo B1 It Fean/Boelenslaan B1 MFA MeJander OLDEBERKOOP
38534 26-1-2019 12:10 C-jeugd It Fean/Boelenslaan C1 LDODK/Rinsma Modeplein C2 Surventohal SURHUISTERVEEN
39962 26-1-2019 15:30 C-jeugd Invicta/Frigro C2 It Fean/Boelenslaan C2 Van der Bijhal KOLLUM
34259 26-1-2019 9:00 D4-jeugd It Fean/Boelenslaan D3 TFS D1 Surventohal SURHUISTERVEEN
33126 26-1-2019 9:30 E-jeugd Boelenslaan E1 De Wâlden E1 Gymzaal Boelenslaan BOELENSLAAN
33125 26-1-2019 10:30 E-jeugd Boelenslaan E2 De Pein E1 Gymzaal Boelenslaan BOELENSLAAN
32209 26-1-2019 10:00 E-jeugd It Fean E1 SCO E1 Surventohal SURHUISTERVEEN
33186 26-1-2019 13:00 E-jeugd VZK/Donkerbroek E1 It Fean E2 De Bongerd HAULERWIJK
28476 26-1-2019 10:00 F-jeugd OKO/BIES F1 It Fean F1 De Veste OPENDE
---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ----
WedNR Datum Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats
19994 2-2-2019 17:20 Standaard WWC 1 It Fean/Boelenslaan 1 De Greidhoeke EASTEREIN
26481 2-2-2019 16:10 Reserve WWC 2 It Fean/Boelenslaan 2 De Greidhoeke EASTEREIN
45517 2-2-2019 16:15 Reserve OKO/BIES 4 It Fean/Boelenslaan 3 De Veste OPENDE
28586 2-2-2019 18:35 A-jeugd OKO/BIES A1 It Fean/Boelenslaan A1 De Veste OPENDE
42932 2-2-2019 15:40 B-jeugd Pallas '08 B1 It Fean/Boelenslaan B1 Camminghahal LEEUWARDEN
41888 2-2-2019 12:00 B-jeugd It Fean/Boelenslaan B2 Harkema B1 Surventohal SURHUISTERVEEN
35000 2-2-2019 13:20 D-jeugd Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D3 It Fean/Boelenslaan D2 De Twine GROU
33989 2-2-2019 9:00 D4-jeugd It Fean/Boelenslaan D3 ODIS D1 Surventohal SURHUISTERVEEN
32322 2-2-2019 9:00 E-jeugd Boelenslaan E1 Noordenveld E1 Gymzaal Boelenslaan BOELENSLAAN
32321 2-2-2019 10:00 E-jeugd Boelenslaan E2 Rodenburg E1 Gymzaal Boelenslaan BOELENSLAAN
32298 2-2-2019 9:00 E-jeugd It Fean E1 Kinea E1 Surventohal SURHUISTERVEEN
26807 2-2-2019 9:45 F-jeugd WWMD F1 It Fean F1 De Bining (zaal) HEMRIK
---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ----
WedNR Datum Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats
21777 9-2-2019 18:30 Standaard It Fean/Boelenslaan 1 NQL 1 Surventohal SURHUISTERVEEN
26339 9-2-2019 17:20 Reserve It Fean/Boelenslaan 2 DWA/Argo 3 Surventohal SURHUISTERVEEN
45137 9-2-2019 16:10 Reserve It Fean/Boelenslaan 3 DWA/Argo 4 Surventohal SURHUISTERVEEN
31000 9-2-2019 15:00 A-jeugd It Fean/Boelenslaan A1 De Wâlden A1 Surventohal SURHUISTERVEEN
42183 9-2-2019 14:00 B-jeugd It Fean/Boelenslaan B1 LDODK/Rinsma Modeplein B2 Surventohal SURHUISTERVEEN
37784 9-2-2019 13:00 C-jeugd It Fean/Boelenslaan C1 De Wâlden C2 Surventohal SURHUISTERVEEN
37725 9-2-2019 12:00 C-jeugd It Fean/Boelenslaan C2 Noordenveld C1 Surventohal SURHUISTERVEEN
36670 9-2-2019 10:00 D-jeugd It Fean/Boelenslaan D1 Udiros D1 Surventohal SURHUISTERVEEN
35282 9-2-2019 15:50 D-jeugd VZK/Donkerbroek D2 It Fean/Boelenslaan D2 De Bongerd HAULERWIJK
29924 9-2-2019 10:00 E-jeugd Kinea E1 Boelenslaan E1 Hoekstra hal HEERENVEEN
29904 9-2-2019 11:10 E-jeugd Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E5 Boelenslaan E2 De Twine GROU
29204 9-2-2019 16:15 E-jeugd Noordenveld E1 It Fean E1 De Hullen RODEN
29085 9-2-2019 9:00 E-jeugd It Fean E2 Flamingo's E3 Surventohal SURHUISTERVEEN
---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ----
WedNR Datum Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats
37075 16-2-2019 10:00 D-jeugd Vlug & Vaardig (G) D1 It Fean/Boelenslaan D1 Wetterstins BURGUM
35517 16-2-2019 11:00 D-jeugd Oerterp/VKC D1 It Fean/Boelenslaan D2 De Wier URETERP
31206 16-2-2019 10:00 E-jeugd DOW E1 Boelenslaan E2 Gymlokaal Eastermar EASTERMAR
27211 16-2-2019 12:30 F-jeugd De Granaet F1 It Fean F1 Tolhuispark (zaal) DOKKUM
---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ----
WedNR Datum Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats
48251 23-2-2019 10:00 E-jeugd Oerterp/VKC E2 It Fean E2 De Wier URETERP
---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ----
WedNR Datum Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats
20797 2-3-2019 20:15 Standaard DIO 1 It Fean/Boelenslaan 1 Boekhorst OOSTERWOLDE FR
26633 2-3-2019 18:20 Reserve TFS/De Pein 3 It Fean/Boelenslaan 2 Dûnoard HOUTIGEHAGE
45954 2-3-2019 15:00 Reserve HHV 4 It Fean/Boelenslaan 3 De Marke HOLLANDSCHEVELD
28696 2-3-2019 16:40 A-jeugd Leeuwarden/Wëz W. en Fluch A1 It Fean/Boelenslaan A1 Camminghahal LEEUWARDEN
41346 2-3-2019 14:00 B-jeugd It Fean/Boelenslaan B1 De Wâlden B1 Surventohal SURHUISTERVEEN
42036 2-3-2019 15:00 B-jeugd De Wâlden B2 It Fean/Boelenslaan B2 De Hege Walden OENTSJERK
38591 2-3-2019 16:00 C-jeugd DIO C1 It Fean/Boelenslaan C2 Boekhorst OOSTERWOLDE FR
35515 2-3-2019 11:00 D-jeugd Lintjo D2 It Fean/Boelenslaan D1 MFA MeJander OLDEBERKOOP
37015 2-3-2019 14:00 D-jeugd WIK '34 D2 It Fean/Boelenslaan D2 De Boppeslach DAMWALD
34395 2-3-2019 10:00 D4-jeugd It Fean/Boelenslaan D3 DTG D2 Surventohal SURHUISTERVEEN
31205 2-3-2019 9:00 E-jeugd Heerenveen E1 Boelenslaan E1 Hoekstra hal HEERENVEEN
30663 2-3-2019 15:00 E-jeugd DIO E1 It Fean E2 Boekhorst OOSTERWOLDE FR
---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ----
WedNR Datum Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats
21772 9-3-2019 18:50 Standaard It Fean/Boelenslaan 1 VZK/Donkerbroek 1 Surventohal SURHUISTERVEEN
26984 9-3-2019 17:40 Reserve It Fean/Boelenslaan 2 VZK/Donkerbroek 2 Surventohal SURHUISTERVEEN
46840 9-3-2019 15:20 Reserve It Fean/Boelenslaan 3 Thrianta 3 Surventohal SURHUISTERVEEN
28931 9-3-2019 16:30 A-jeugd It Fean/Boelenslaan A1 De Granaet A1 Surventohal SURHUISTERVEEN
41633 9-3-2019 11:00 B-jeugd Wêz Warber en Fluch B1 It Fean/Boelenslaan B1 Camminghahal LEEUWARDEN
41639 9-3-2019 15:00 B-jeugd Harkema B1 It Fean/Boelenslaan B2 De Fugelkamp HARKEMA
38050 9-3-2019 14:45 C-jeugd De Granaet C1 It Fean/Boelenslaan C1 Tolhuispark (zaal) DOKKUM
39613 9-3-2019 12:00 C-jeugd It Fean/Boelenslaan C2 Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) C1 Surventohal SURHUISTERVEEN
34598 9-3-2019 10:00 D-jeugd It Fean/Boelenslaan D1 Westergo D1 Surventohal SURHUISTERVEEN
36659 9-3-2019 11:00 D-jeugd It Fean/Boelenslaan D2 WIK '34 D2 Surventohal SURHUISTERVEEN
29985 9-3-2019 9:30 E-jeugd Boelenslaan E1 It Fean E1 Gymzaal Boelenslaan BOELENSLAAN
50656 9-3-2019 9:00 E-jeugd Boelenslaan E2 De Granaet E3 Dûnoard HOUTIGEHAGE
29985 9-3-2019 9:30 E-jeugd Boelenslaan E1 It Fean E1 Gymzaal Boelenslaan BOELENSLAAN
32513 9-3-2019 9:00 E-jeugd It Fean E2 Sparta (Ze) E1 Surventohal SURHUISTERVEEN
28151 9-3-2019 9:00 F-jeugd It Fean F1 Sparta (Ze) F1 Surventohal SURHUISTERVEEN
---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ----
WedNR Datum Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats
21774 16-3-2019 18:30 Standaard It Fean/Boelenslaan 1 TFS 1 Surventohal SURHUISTERVEEN
27139 16-3-2019 17:20 Reserve It Fean/Boelenslaan 2 Emmeloord 2 Surventohal SURHUISTERVEEN
47255 16-3-2019 16:10 Reserve It Fean/Boelenslaan 3 Roda '70 1 Surventohal SURHUISTERVEEN
29041 16-3-2019 15:00 A-jeugd It Fean/Boelenslaan A1 DTS (S) A1 Surventohal SURHUISTERVEEN
42844 16-3-2019 14:00 B-jeugd It Fean/Boelenslaan B1 OKO/BIES B2 Surventohal SURHUISTERVEEN
42817 16-3-2019 13:00 B-jeugd It Fean/Boelenslaan B2 Invicta/Frigro B1 Surventohal SURHUISTERVEEN
40067 16-3-2019 12:00 C-jeugd It Fean/Boelenslaan C2 De Granaet C2 Surventohal SURHUISTERVEEN
37204 16-3-2019 10:00 D-jeugd It Fean/Boelenslaan D1 DTS (S) D2 Surventohal SURHUISTERVEEN
37194 16-3-2019 11:00 D-jeugd It Fean/Boelenslaan D2 VZK/Donkerbroek D2 Surventohal SURHUISTERVEEN
34363 16-3-2019 11:00 D4-jeugd Olympia (T) D1 It Fean/Boelenslaan D3 De Houtmoune BUITENPOST
33781 16-3-2019 13:00 E-jeugd SCO E1 Boelenslaan E1 De Steense WOLVEGA
33786 16-3-2019 10:00 E-jeugd TFS E1 Boelenslaan E2 Gymzaal Drachtstercompagnie DRACHTSTERCOMPAGNIE
33318 16-3-2019 10:00 E-jeugd De Wâlden E1 It Fean E1 De Hege Walden OENTSJERK
33301 16-3-2019 9:00 E-jeugd It Fean E2 Wordt Kwiek E3 Surventohal SURHUISTERVEEN
28550 16-3-2019 9:00 F-jeugd It Fean F1 DTL F1 Surventohal SURHUISTERVEEN
---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ----
WedNR Datum Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats
20123 23-3-2019 17:45 Standaard Thrianta 1 It Fean/Boelenslaan 1 Activum HOOGEVEEN
26386 23-3-2019 16:30 Reserve Thrianta 2 It Fean/Boelenslaan 2 Activum HOOGEVEEN
45260 23-3-2019 16:10 Reserve Harkema 3 It Fean/Boelenslaan 3 De Fugelkamp HARKEMA
28513 23-3-2019 16:50 A-jeugd Pallas '08 A1 It Fean/Boelenslaan A1 Camminghahal LEEUWARDEN
41792 23-3-2019 16:00 B-jeugd Flamingo's B2 It Fean/Boelenslaan B2 De Houtmoune BUITENPOST
47895 23-3-2019 12:00 C-jeugd It Fean/Boelenslaan C1 De Lauwers C1 Surventohal SURHUISTERVEEN
37832 23-3-2019 14:00 C-jeugd Harkema C1 It Fean/Boelenslaan C2 De Fugelkamp HARKEMA
34705 23-3-2019 13:00 D-jeugd Harkema D1 It Fean/Boelenslaan D1 De Fugelkamp HARKEMA
34692 23-3-2019 12:00 D-jeugd Harkema D2 It Fean/Boelenslaan D2 De Fugelkamp HARKEMA
34298 23-3-2019 10:00 D4-jeugd It Fean/Boelenslaan D3 Wordt Kwiek D3 Surventohal SURHUISTERVEEN
32688 23-3-2019 9:30 E-jeugd Boelenslaan E2 Flamingo's E2 Gymzaal Boelenslaan BOELENSLAAN
32665 23-3-2019 9:00 E-jeugd It Fean E1 Heerenveen E1 Surventohal SURHUISTERVEEN
50206 23-3-2019 10:00 E-jeugd De Pein E2 It Fean E2 Gymzaal Opeinde OPEINDE
26518 23-3-2019 9:00 F-jeugd De Wâlden F1 It Fean F1 De Hege Walden OENTSJERK
---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ----
WedNR Datum Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats
21778 30-3-2019 18:30 Standaard It Fean/Boelenslaan 1 Stadskanaal '74 1 Surventohal SURHUISTERVEEN
28037 30-3-2019 17:20 Reserve It Fean/Boelenslaan 2 Drachten/Van der Wiel 5 Surventohal SURHUISTERVEEN
46982 30-3-2019 16:10 Reserve It Fean/Boelenslaan 3 ODIS 1 Surventohal SURHUISTERVEEN
28967 30-3-2019 15:00 A-jeugd It Fean/Boelenslaan A1 CSL A1 Surventohal SURHUISTERVEEN
41683 30-3-2019 14:00 B-jeugd It Fean/Boelenslaan B1 Lintjo B1 Surventohal SURHUISTERVEEN
41657 30-3-2019 13:00 B-jeugd It Fean/Boelenslaan B2 De Wâlden B2 Surventohal SURHUISTERVEEN
39838 30-3-2019 13:00 C-jeugd LDODK/Rinsma Modeplein C2 It Fean/Boelenslaan C1 Kortezwaag GORREDIJK
39765 30-3-2019 12:00 C-jeugd It Fean/Boelenslaan C2 Invicta/Frigro C2 Surventohal SURHUISTERVEEN
36851 30-3-2019 10:00 D-jeugd It Fean/Boelenslaan D1 Vlug & Vaardig (G) D1 Surventohal SURHUISTERVEEN
36840 30-3-2019 11:00 D-jeugd It Fean/Boelenslaan D2 Invicta D1 Surventohal SURHUISTERVEEN
32793 30-3-2019 10:00 E-jeugd De Wâlden E1 Boelenslaan E1 De Hege Walden OENTSJERK
32791 30-3-2019 10:00 E-jeugd De Pein E1 Boelenslaan E2 Gymzaal Opeinde OPEINDE
31422 30-3-2019 13:00 E-jeugd SCO E1 It Fean E1 De Steense WOLVEGA
32776 30-3-2019 9:00 E-jeugd It Fean E2 VZK/Donkerbroek E1 Surventohal SURHUISTERVEEN
28283 30-3-2019 9:00 F-jeugd It Fean F1 OKO/BIES F1 Surventohal SURHUISTERVEEN